Lokalizator GPS Warszawa

Lokalizator GPS Warszawa

Poszukujesz rozwiązania jakim jest lokalizator GPS Warszawa? Chcesz monitorować trasę Twoich pojazdów? Spróbuj rozwiązania jakim jest urządzenie GPS!

Lokalizator GPS Warszawa

Czym jest lokalizator GPS Warszawa?

Ten system GPS umożliwi Ci kontrolowanie tras jakimi poruszają się Twoje pojazdy. Będziesz mógł przeglądać online przez przeglądarkę internetową a także przez telefon komórkowy. Zamontowany wewnątrz pojazdu lokalizator GPS przesyła na serwer www dane o swojej lokalizacji GPS. Razem z danymi przesyłane są też takie dane jak: prędkość, kierunek jazdy, status.

Potrzebujesz taki system w swoich samochodach? Bezproblemowy montaż dla klientów z Warszawy i okolic takich jak Legionowo, Radom, Pruszków, Rembertów, Otwock czy inne. Każde z urządzeń jest montowane poprzez podłączenie do niego zasilania na stałe. Urządzenia firmy Teltonika posiadają także wbudowaną małą baterię.

Urządzenie GPS to całokształt który daje możliwość śledzenie pojazdu dostawczego na mapie całodobowo. Wszelki system GPS wysyła dane o swoim położeniu a także dodatkowo umożliwia na przesyłanie dodatkowo informacji jak np: poziom paliwa. Lokalizatory są małych wymiarów i nie wymagają dodatkowych umiejętności instalacyjnych. Podstawowe nadajniki instaluje się podłączając trzy przewody do instalacji samochodu. Zamontowanie lokalizatora można zlecić do serwisu lub jeśli potrafimy to możemy zamontować samodzielnie.

Całe dane które urządzenie prześle na serwer można wyświetlić na telefonie korzystając z przeglądarki. Właściciel loguję się na swoje dane w serwisie. Głównym elementem jest duża mapa na której pokazane są punkty które tworzą trasę jaką przebył dany pojazd dostawczy w ciągu miesiąca. System jakim jest lokalizator GPS Warszawa daje też inne funkcje takie jak np. wykresy, mapy grupy.

Monitoring gps Warszawa

Koszty cykliczne za funkcjonowanie lokalizatora są małe a duże możliwości posiada monitoring gps warszawa. Trzeba pamiętać, że urządzenie musi gdzieś te dane wysyłać a do tego potrzebny jest serwer. Na wysokość abonamentu wpływają wszystkie czynniki jak serwer, system www, karta sim, pomoc techniczna i transfer danych.

Administrowanie grupą pojazdów dostawczych to nie lada wysiłek ale za pomocą GPS staje się to łatwiejsze. Stały kontrola swoich pojazdów daje szanse na lepsze kierowanie trasą pojazdu.

Wymagasz lokalizatora GPS Warszawa, który będzie pracował Ci przez wiele czasu? Musisz wybrać sprawdzone urządzenie. Doskonały technicznie, a także technologicznie sprzęt bez wątpienia sprosta każdemu sprawdzianowi. Zawodowy GPS wyposażony został w nowe anteny o dużej mocy. Bazujący na najnowszej generacji modułów GSM/GNSS system lokalizowania charakteryzuje się dobrą czułością i znacznie większą, aniżeli poprzednicy mobilnością.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl