Monitoring GPS Wrocław

Monitoring GPS Wrocław

Jesteś managerem firmy transportowej? Masz lub sterujesz flotą pojazdów i szukasz sposobu, które pozwoli stale podglądać ich lokalizację i inne dane? Monitoring GPS Wrocław to doskonałe rozwiązanie, które spisuje się w wielu firmach i z pomyślnością jest w nich używane od wielu lat.

Monitoring gps wrocław

Śledzenie GPS online przez internet ma swoje przeznaczenie w wielu firmach związanych z przewozem towarów. Zazwyczaj używa się go w handlu, szeroko pojętych usługach i zazwyczaj we wszystkich usługach przewozowych. W zależności od typu lokalizowania może on obejmować obszar własnego Państwa, całej EU lub nawet cały świat.

Inne funkcje lokalizacji GPS online umożliwiają obserwowanie zużycia paliwa w pojazdach. Prowadzenie działalności z własną grupą aut wyposażoną w monitoring GPS to ważne usprawnienie, które daje możliwość na sprawne administrowanie wydatkami związanymi z zużyciem, co sprawdza się zarówno w przypadku korporacji.

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie online
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy (do 3 mcy wstecz)
– jeśli będziesz mieć więcej niż jeden pojazd to wszystkie będą pod tym samym kontem

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– dostęp przez internet online przez przeglądarkę
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii (do 3 mcy wstecz)
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu
– statystyki miesięczne

Jak zakupić i uruchomić?

1) Wybór urządzenia: Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.
(podstawowe urządzenie gps 349zł netto)
Poproś o ofertę na mail.

2) Montaż urządzenia: Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym lub polecanym serwisie.
(każdy elektryk samochodowy zamontuje bez problemu)

3) System GPS: Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto przez przeglądarkę. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.

Monitoring gps online pojazdu dostawczego przez internet

Z reguły każdy urządzenie GPS jest zaopatrzony w cechę kontrolującą trasę jazdy dowolnych tirów. Jeżeli auto ma zaplanowaną trasę do Wrocławia a nagle będzie jechać ku innemu miastu, to natychmiast zostanie podniesiony alarm i będzie o tym poinformowana osoba odpowiadająca za grupę ciężarówek.

System GPS został jednym z niezbędnych elementów w każdej małej firmie z flotą ciężarówek. Daje możliwość optymalizować wydatki na paliwo w przedsiębiorstwie oraz stale śledzić położenie poszczególnych ciężarówek. Każda firma powinna uzbroić swoje tiry w taki lokalizator GPS online, gdyż to pozwala na ogromne oszczędności i znacząco podnosi poziom kontroli.

Zamontowanie systemu GPS w firmowej grupie tirów to super rozwiązanie praktyczne, które spisuje się w wielu firmach oraz jest praktycznie niezastąpionym narzędziem pozwalającym na sprawną zarządzanie flotą.

Sporo systemów GPS daje możliwość na korzystanie z dziennika jazdy z rozdziałem na czas jazdy odbyty w drodze oraz na ten prywatny. Grupowanie samochodów pozwala na skuteczną optymalizację wydatków zużycia paliwa.

Zalety monitoringu gps

Oprócz, cechą wartą uwagi jest nadzór zużycia paliwa. daje możliwość to na polepszenie ekonomii pracy kierowców oraz sprawdzanie sporadycznych ubytków paliw.

Większość monitoringów GPS daje możliwość na sprawdzanie lokalizacji samochodów nawet za pomocą smartfona oraz laptopa. Taka funkcjonalność umożliwia na stały nadzór nad flotą pojazdów a także nadzorowanie trasy jazdy, osiąganą prędkością.

Korzystanie z lokalizatora GPS w flocie samochodów w firmie niesie ze sobą ogromną ilość plusów. Dalej udostępnimy parę najważniejszych cech lokalizatora GPS :
• Nadzorowanie stanu technicznego ciężarówek czy zbliżającego się terminu przeglądu technicznego.
• Monitorowanie zużycia paliwa, to umożliwia na poprawę trasy przejazdu
• Efektywne raporty umożliwiające na ulepszenie pracy floty ciężarówek.

Systemy GPS to urządzenia z wbudowanym modułem GPS. Lokalizatory GPS generują sygnał do satelity, który kolejno jest przesyłany na serwer gdzie na podstawie przesłanych pakietów sprawdzana jest dokładna lokalizacja urządzenia GPS znajdującego się w samochodzie.

Zamiast podstawowej cechy lokalizacji samochodu, takie systemy GPS mają dodatkowo funkcje informowania kierownika o przekroczeniu prędkości.

Zalety systemów GPS uzależnione są od przedstawionego modelu. Im wyższy model tym więcej funkcji ma. Postaramy się przybliżyć korzyści występujące w różnych modelach urządzeń gps:
• Kontrola prędkości
• Status stacyjki
• Info o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Można zwrócić uwagę na przydatność funkcji śledzenia gdy chcemy pożyczyć ciężarówkę to również możemy śledzić gdzie aktualnie się on pojawia. To znacząco podnosi nasz wewnętrzny spokój, kiedy mamy informację gdzie znajduje się obecnie nasz samochód. Urządzenie GPS wyposażone są w możliwość liczby przebytych kilometrów.

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: