Monitoring GPS Poznań

Monitoring GPS Poznań

Jesteś posiadaczem firmy przewozowej? Posiadasz lub gospodarujesz flotą pojazdów i poszukujesz sposobu, które da możliwość stale kontrolować ich trasę przejazdu i inne elementy? Monitoring GPS Poznań online to niezłe rozwiązanie, które spisuje się w wielu firmach i z sukcesem jest w nich stosowanie od 4 lat.

monitoring gps poznań

Dodatkowe cechy lokalizowania GPS online przez internet dają możliwość na kontrolowanie zużycia paliwa w pojazdach dostawczych. Prowadzenie firmy z własną flotą samochodów uzbrojoną w lokalizator GPS to duże udoskonalenie, które daje możliwość na sprawne kierowanie wydatkami związanymi z zużyciem paliwa, co realizuje się zarówno w przypadku małych firm.

Monitorowanie GPS online ma swoje przeznaczenie w wielu firmach związanych z przewozem. Przede wszystkim korzysta się go w transporcie, szeroko pojętych pracach oraz praktycznie we wszystkich usługach kurierskich. W zależności od typu monitoringu może on obejmować zasięg kraju, całej EU lub i cały świat.

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie online
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy (do 3 mcy wstecz)
– jeśli będziesz mieć więcej niż jeden pojazd to wszystkie będą pod tym samym kontem

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– dostęp przez internet online przez przeglądarkę
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii (do 3 mcy wstecz)
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu
– statystyki miesięczne

Jak zakupić i uruchomić?

1) Wybór urządzenia: Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.
(podstawowe urządzenie gps 349zł netto)
Poproś o ofertę na mail.

2) Montaż urządzenia: Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym lub polecanym serwisie.
(każdy elektryk samochodowy zamontuje bez problemu)

3) System GPS: Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto przez przeglądarkę. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.

Monitoring gps online pozwoli CI zarządzać flotą

Zamontowanie lokalizatora GPS w firmowej flocie ciężarówek to świetne rozwiązanie praktyczne, które sprawdza się w dużej ilości flotach firmowych też jest praktycznie niezbędnym narzędziem pozwalającym na skuteczną obsługę floty.

Głównie każdy monitoring GPS jest zaopatrzony w cechę kontrolującą prędkość jazdy poszczególnych pojazdów. Jeśli ciężarówka ma zaplanowany przejazd do Gdyni a nagle będzie kierować się ku granicy, to chwile później zostanie podniesiony informacja i zostanie o tym zawiadomiona osoba zarządzająca za grupę pojazdów.

Urządzenie GPS został jednym z podstawowych narzędzi w każdej firmie z grupą samochodów. Umożliwia on optymalizować koszt paliwa w korporacji oraz stale śledzić położenie wybranych aut. Każda przedsiębiorstwo musi uzbroić swoje auta w taki monitoring GPS, gdyż to pozwala na bardzo duże oszczędności ale także wyraźnie podnosi poziom bezpieczeństwa.

Większość systemów GPS daje możliwość na prowadzenie dziennika pracy z rozdzieleniem na czas jazdy spędzony w drodze oraz na ten poza godzinami pracy. Łączenie aut daje możliwość na szybką optymalizację wydatków zużycia paliwa.

Lokalizator gps online do samochodu przez internet

Warto zwrócić uwagę na przydatność funkcji śledzenia jeżeli chcemy pożyczyć pojazd to również mamy możliwość śledzić gdzie w danym monecie się on porusza. To bardzo podnosi nasz wewnętrzny spokój, kiedy wiemy gdzie znajduje się w danym monecie nasz auto. Systemy GPS wyposażone są w możliwość obecnej prędkości pojazdu.

Sporo systemów GPS umożliwia na nadzorowanie lokalizacji samochodów nawet za pomocą smartfona a także laptopa. Taka funkcjonalność daje możliwość na stały nadzór nad grupą pojazdów i sprawdzanie trasy przejazdu, niezbędnych postojów.

Zamontowanie urządzenia GPS w flocie ciężarówek w firmie niesie ze sobą dużą ilość korzyści. Dalej pokażemy kilka korzystnych zalety systemu GPS :
• Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów oraz zbliżającego się terminu przeglądu technicznego.
• Kontrolowanie zużycia paliwa, to daje możliwość na poprawę trasy przejazdu
• Dokładne raporty umożliwiające na poprawę pracy floty samochodów.

Lokalizatory GPS to urządzenia z wbudowanym modułem GPS. Urządzenie GPS dają sygnał do satelity, który kolejno jest przesyłany na serwer gdzie na podstawie odebranych pakietów wyliczana jest aktualna pozycja urządzenia GPS umieszczonego w aucie.

Poza tym, cechą wartą uwagi jest sprawdzanie zużycia paliwa. daje możliwość to na polepszenie ekonomii pracy kierowców oraz sprawdzanie sporadycznych spadku poziomu paliw.

korzyści urządzeń GPS uzależnione są od konkretnego modelu. Im droższy model tym więcej funkcji posiada. Spróbujemy przybliżyć korzyści występujące w różnych modelach lokalizatorów GPS:
• Lokalizacja pojazdu
• Monitoring temperatura
• Informacja o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Zamiast funkcji lokalizacji auta, takie urządzenie czy sytemy GPS mają także funkcje informowania kierownika floty o przekroczeniu granicy.

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: