Monitoring gps Warszawa

Monitoring GPS Warszawa

Jesteś szefem firmy transportującej towary? Dysponujesz lub sterujesz flotą pojazdów i rozglądasz sposobu, które umożliwi stale podglądać ich położenie i inne dane? Monitoring GPS Warszawa online to dobre rozwiązanie, które sprawdza się w wielu firmach i z powodzeniem jest w nich praktykowane od kilku lat.

Monitoring gps Warszawa

Monitorowanie GPS online ma swoje zadanie w dużej ilości firmach związanych z przewozem towarów. Zazwyczaj użytkuje się go w handlu, szeroko pojętych usługach lub praktycznie we wszystkich usługach dostawczych. W zależności od rodzaju monitorowania może on obejmować obszar własnego Państwa, całej EU lub nawet cały świat.

Kolejne możliwości monitorowania GPS umożliwiają monitorowanie zużycia paliwa w autobusach. Kierowanie firmy z własną flotą aut wyposażoną w system GPS to zasadnicze usprawnienie, które pozwala na szybkie kierowanie kosztami powiązanymi z zużyciem paliwa, co sprawdza się zarówno w przypadku małych firm.

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie online
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy (do 3 mcy wstecz)
– jeśli będziesz mieć więcej niż jeden pojazd to wszystkie będą pod tym samym kontem

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– dostęp przez internet online przez przeglądarkę
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii (do 3 mcy wstecz)
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu
– statystyki miesięczne

Jak zakupić i uruchomić?

1) Wybór urządzenia: Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.
(podstawowe urządzenie gps 349zł netto)
Poproś o ofertę na mail.

2) Montaż urządzenia: Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym lub polecanym serwisie.
(każdy elektryk samochodowy zamontuje bez problemu)

3) System GPS: Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto przez przeglądarkę. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.

System monitoring gps online Warszawa

Zazwyczaj każdy monitoring GPS jest zaopatrzony w funkcje śledzącą kierunek jazdy poszczególnych ciężarówek. Gdy samochód ma zaplanowaną przejazd do Gdańska a nagle zacznie jechać ku granicy, to chwile później będzie zgłoszony alarm i będzie o tym zawiadomiona osoba odpowiedzialna za grupę tirów.

Lokalizator GPS online stał się jednym z ważnych rozwiązań w każdej małej firmie z grupą aut. Pozwala on ograniczać wydatki na paliwo w firmie oraz stale kontrolować pozycje wybranych samochodów. Każda przedsiębiorstwo powinna uzbroić swoje samochody w taki lokalizator GPS, gdyż to daje możliwość na duże oszczędności i znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Korzystanie z lokalizatora GPS w firmowej grupie pojazdów to doskonałe rozwiązanie praktyczne, które sprawdza się w dużej ilości flotach firmowych też jest praktycznie idealnym systemem pozwalającym na sprawną zarządzanie floty.

Większość urządzeń GPS daje możliwość na prowadzenie dziennika pracy z podziałem na czas jazdy spędzony w drodze oraz na ten prywatny. Grupowanie pojazdów daje możliwość na szybką redukcję wydatków zużycia paliwa.

Jaki wybrać lokalizator GPS online Warszawa?

Poza zwyczajnym podglądaniem pokonanych tras system umożliwia także generowanie raportów i wykresów.

Większość monitoringów GPS online pozwala na sprawdzanie pozycji ciężarówek nawet za pomocą komórki i laptopa. Taka cecha daje możliwość na stały nadzór nad grupą ciężarówek i kontrolowanie trasy przejazdu, osiąganą prędkością.

Korzystanie z systemu GPS w flocie pojazdów w firmie niesie ze sobą dużą ilość plusów. Dalej udostępnimy kilka korzystnych zalety systemu GPS :
• Kontrolowanie stanu technicznego aut czy zbliżającego się terminu przeglądu technicznego.
• Sprawdzanie zużycia paliwa, to pozwala na optymalizację trasy przejazdu
• Dokładne raporty umożliwiające na ulepszenie pracy floty samochodów.

Montaż monitoring GPS Warszawa – gdzie zamontuje?

Montażem monitoringu gps online w Warszawie czy innych miastach mogą zająć się elektrycy samochodowi. Montaż lokalizatora gps w samochodzie jest bardzo prosty. Podłączenie zasilania nie stanowi problemu więc możesz także samemu zamontować taki lokalizator gps w aucie.

Lokalizatory GPS to urządzenia z wbudowanym modułem GPS. Lokalizatory GPS przesyłają sygnał do satelity, który następnie jest przesyłany na serwer gdzie na podstawie przesłanych danych sprawdzana jest dokładna pozycja urządzenia GPS umieszczonego w ciężarówce. Nadają się do auta osobowego jak i do ciężarówki czy do maszyny budowlanej.

Zamiast podstawowej cechy lokalizacji pojazdu, takie lokalizatory GPS mają również funkcje informowania właściciela o wyjeździe ze strefy. korzyści systemów GPS uzależnione są od konkretnego modelu. Im wyższy model tym więcej funkcji posiada. Postaramy się przybliżyć zalety pojawiające się w różnych typach urządzeń gps:
• Kontrola prędkości
• Monitoring temperatura
• Przypomnienia o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej
• Monitorowanie pojazdów pokazujące trasę pojazdu

Trzeba zwrócić uwagę na korzystność funkcji lokalizacji jeżeli chcemy pożyczyć samochód to również mamy możliwość kontrolować gdzie aktualnie się on znajduje. To bardzo podnosi nasz wewnętrzny spokój, kiedy mamy informację gdzie znajduje się obecnie nasz auto. Systemy GPS wyposażone są w możliwość sprawdzenia trasy.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Montaż lokalizatora GPS Warszawa

Jeśli chcesz udać się na montaż monitoring GPS Warszawa skontaktuj się przez formularz. Montażysta może nawet podjechać do Ciebie jeśli jesteś z okolic Warszawy. Możesz także zamontować we własnym zakresie lub u swojego mechanika. Na montaż lokalizatora GPS możesz podjechać także do montażysty z Warszawy.

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: