Monitoring gps w tirach

Monitoring gps w tirach

Monitoring gps w tirach daje firmie transportowej super narzędzie do zarządzania całą flotą. Stałą kontrola nad pozycją i trasą pojazdu pozwala skutecznie pozbyć się zbędnych tras i nadużyć.

Monitoring gps w tirach

Monitorowanie GPS tira znajduje swoje zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach związanych z dostawą. Zazwyczaj użytkuje się go we wszystkich usługach transportowych. W zależności od rodzaju monitoringu może on obejmować zasięg kraju całej Unii Europejskiej lub nawet całą Europę.

Czy monitoring GPS w tirach jest potrzebny?

Możliwości monitoringu GPS dają możliwość na obserwowanie zużycia paliwa w pojazdach dostawczych. Prowadzenie działalności z własną flotą aut wyposażoną w urządzenie GPS to genialne unowocześnienie, które daje możliwość na dobre zarządzanie wydatkami powiązanymi z zużyciem paliwa, co sprawdza się zarówno w przypadku przedsiębiorstw.

Lokalizator GPS stał się jednym z niezbędnych elementów w każdej korporacji z grupą ciężarówek. Pozwala on redukować koszt paliwa w małej firmie oraz stale kontrolować położenie poszczególnych samochodów. Każda firma powinna uzbroić swoje samochody w taki system GPS, gdyż to daje możliwość na bardzo duże oszczędności i wyraźnie podnosi poziom bezpieczeństwa.

Co zobaczysz kupując Teltonika FMB120 do monitoringu gps w tirach?

✅ kierunek jazdy
✅ trasę na mapie
✅ prędkość
✅ zasilanie
✅ status jazdy
✅ ostatnią pozycję na mapie grupy
✅ pokonany dystans
✅ przebieg
✅ miejsca postojów

Jak sprawuje się lokalizator GPS zamontowany w tirach

Planujesz być zarządcą firmy transportowej masz lub kierujesz flotą tirów i szukasz rozwiązania które umożliwi stale sprawdzać ich miejsca postoju i inne dane Monitorowanie to niezłe rozwiązanie, które sprawdza się w dużej ilości firmach i z sukcesem jest w nich używane od 3 lat.

Wiele lokalizatorów GPS pozwala na korzystanie z dziennika pracy z rozdzieleniem na czas jazdy spędzony w drodze oraz na ten prywatny. Łączenie pojazdów umożliwia na skuteczną obniżenie kosztów zużycia paliwa.

Oprócz funkcjonalnością cenną jest kontrola zużycia paliwa. Większość monitoringów GPS umożliwia na kontrolowanie pozycji ciężarówek nawet za pomocą komórki i tabletu. Taka funkcjonalność daje możliwość na stały nadzór nad flotą aut i kontrolowanie trasy przejazdu zużycia paliwa.

Użytek lokalizatora GPS w tirach

Korzystanie z lokalizatora GPS w flocie tirów w przedsiębiorstwie niesie ze sobą dużą ilość plusów. Poniżej przedstawiamy kilka korzystnych cech urządzenia GPS :

  • Kontrolowanie stanu technicznego aut oraz nadchodzącego terminu przeglądu technicznego.
  • Monitorowanie stylu jazdy to pozwala na ulepszenie trasy przejazdu
  • Sprawne raporty pozwalające na poprawę pracy floty aut.

Urządzenia GPS to urządzenia z wbudowanym modułem GPS. Urządzenia GPS generują sygnał do satelity, który kolejno jest przesyłany na serwer gdzie na podstawie odebranych pakietów sprawdzana jest aktualna lokalizacja urządzenia GPS umieszczonego w samochodzie.

Oprócz podstawowej cechy lokalizacji samochodu takie lokalizatory GPS mają dodatkowo funkcje informowania dyspozytora o wyjeździe ze strefy.

Mocne punkty urządzeń GPS uzależnione są od wybranego modelu. Im wyższy typ urządzenia tym więcej cech ma. Spróbujemy przybliżyć atuty występujące w różnych typach lokalizatorów GPS

  • Zużycie paliwa
  • Wykresy i raporty
  • Przypomnienia o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Można zwrócić uwagę na przydatność funkcji kontrolowania jeżeli chcemy wynająć pojazd to także możemy sprawdzać gdzie obecnie się on znajduje. To znacząco podnosi nasz wewnętrzny spokój, kiedy wiemy gdzie znajduje się obecnie nasz pojazd. Lokalizatory GPS wyposażone są w możliwość monitoring czasu pracy kierowców.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: