Monitorowanie gps online pojazdu

Monitorowanie gps online pojazdu

Monitoring gps pojazdu online przez internet to świetne narzędzie do kontroli firmowej floty pojazdów. Stały dostęp do pozycji pojazdu, podgląd na pokonaną trasę i kilometry to podstawowe zalety systemu GPS.

Monitoring GPS dostaw

Lokalizator GPS online pojazdu ma swój użytek w wielu firmach związanych z dostarczaniem towarów. Gównie korzysta się go w dystrybucji szeroko pojętych usługach oraz praktycznie we wszystkich usługach transportowych. W zależności od rodzaju monitorowania online może on obejmować zasięg własnego Państwa, całej Unii Europejskiej lub nawet cały kontynent.

Jak wiele możliwości przynosi monitoring online GPS pojazdu

Dodatkowe cechy monitoringu online GPS pojazdu pozwalają na obserwowanie zużycia paliwa w ciężarówkach. Kierowanie firmy z własną grupą pojazdów zaopatrzoną w monitoring GPS to ważne ułatwienie które daje możliwość na szybkie planowanie wydatkami powiązanymi z paliwem co sprawdza się zarówno w przypadku przedsiębiorstw.

Lokalizator GPS online auta stał się jednym z podstawowych elementów w każdej firmie z grupą pojazdów. Daje możliwość optymalizować wydatki na paliwo w przedsiębiorstwie oraz stale kontrolować położenie poszczególnych pojazdów. Każda korporacja powinna doposażyć swoje tiry w taki lokalizator GPS – lokalizowanie online – gdyż to umożliwia na bardzo duże oszczędności oraz znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Co zobaczysz kupując Teltonika FMB120 do monitoringu online pojazdu gps?

✅ kierunek jazdy
✅ trasę na mapie
✅ prędkość
✅ zasilanie
✅ status jazdy
✅ ostatnią pozycję na mapie grupy
✅ pokonany dystans
✅ przebieg
✅ miejsca postojów

Jak pracuje monitoring GPS pojazdu w samochodzie

Korzystanie z urządzenia GPS do lokalizowania online samochodu w firmowej grupie pojazdów to świetne rozwiązanie praktyczne, które sprawdza się w wielu flotach firmowych i jest niemal niezastąpionym narzędziem pozwalającym na sprawne zarządzanie flotą.

Większość systemów GPS daje możliwość na korzystanie z dziennika pracy z rozdzieleniem na czas pracy spędzony w w firmie oraz na ten prywatny. Łączenie aut umożliwia na skuteczne obniżenie wydatków zużycia paliwa.

Poza tym cechą wartą uwagi jest kontrola zużycia paliwa. Umożliwia to na polepszenie ekonomii jazdy kierowców oraz sprawdzanie ewentualnych ubytków paliw. Wiele systemów GPS pozwala śledzenie online i na sprawdzanie lokalizacji tirów nawet za pomocą smartfona a także tabletu. Taka cecha daje możliwość na stały nadzór nad grupą tirów a także nadzorowanie trasy przejazdu osiąganą prędkością.

Użytek urządzenia GPS w pojeździe

Zamontowanie systemu GPS w flocie ciężarówek w przedsiębiorstwie niesie ze sobą dużą ilość plusów. Dalej przedstawiamy kilka korzystnych cech lokalizatora GPS :

  • Sprawdzanie stanu technicznego samochodów i zbliżającego się terminu przeglądu technicznego.
  • Sprawdzanie zużycia paliwa to daje możliwość na poprawę trasy podróży
  • Dokładne raporty pozwalające na optymalizację pracy floty pojazdów.

Lokalizatory GPS to urządzenia z wewnętrznym modułem GPS. Lokalizatory GPS przesyłają sygnał do satelity, który następnie jest przesyłany na serwer gdzie na podstawie przesłanych danych sprawdzana jest aktualna pozycja lokalizatora GPS zamontowanego w samochodzie.

Zamiast podstawowej cechy lokalizacji auta takie urządzenie GPS mają także funkcje powiadamiania szefa o wyjeździe ze strefy.

Korzyści lokalizatorów GPS uzależnione są od przedstawionego modelu. Im bardziej rozbudowany typ urządzenia tym więcej dodatków ma. Spróbujemy przybliżyć pozytywy pojawiające się w różnych typach urządzeń GPS:

  • Lokalizacja pojazdu
  • Status stacyjki
  • Info o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Trzeba zwrócić uwagę na przydatność funkcji lokalizowania jeżeli chcemy wypożyczyć auto to również mamy możliwość sprawdzać gdzie obecnie się on znajduje. To bardzo podnosi nasz wewnętrzny komfort kiedy widzimy gdzie znajduje się w danym monecie nasz ciężarówka. Urządzenie GPS wyposażone są w możliwość obecnej prędkości pojazdu.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: