Lokalizator gps w samochodzie firmowym

Lokalizator gps w samochodzie firmowym

Zamontowanie monitoringu GPS w samochodzie firmowym w firmowej flocie pojazdów to dobre rozwiązanie praktyczne, które sprawdza się w wielu firmach też jest praktycznie niezastąpionym narzędziem pozwalającym na sprawną zarządzanie floty.

Monitoring GPS transportu

Śledzenie GPS znajduje swoje zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach związanych z dostawą towarów. Przede wszystkim korzysta się go w handlu szeroko pojętych pracach a także praktycznie we wszystkich usługach dostawczych. W zależności od typu monitorowania może on obejmować zasięg kraju całej Europy lub i cały glob.

Ile lokalizator GPS w samochodzie firmowym przynosi możliwości

Dodatkowe możliwości monitorowania GPS pozwalają na obserwowanie zużycia paliwa w ciężarówkach. Kierowanie firmy z własną flotą pojazdów uzbrojoną w urządzenie GPS to genialne unowocześnienie, które pozwala na dobre administrowanie kosztami związanymi z zużyciem paliwa, co realizuje się zarówno w przypadku firm transportowych.

Zazwyczaj każdy lokalizator GPS jest zaopatrzony w cechę sprawdzającą kierunek jazdy grupy pojazdów. Gdy auto ma zaplanowany transport do Szczecina a nagle zacznie jechać ku granicy to natychmiast możesz zgłosić alarm.

Lokalizator GPS został jednym z podstawowych narzędzi w każdej firmie z grupą aut. Pozwala on redukować koszt paliwa w korporacji oraz stale kontrolować lokalizacje wybranych tirów. Każda mała firma musi wyposażyć swoje auta w taki urządzenie GPS gdyż to daje możliwość na duże oszczędności ale także wyraźnie podnosi poziom bezpieczeństwa.

Co zobaczysz kupując Teltonika FMB120 do monitoringu gps auta firmowego?

✅ kierunek jazdy
✅ trasę na mapie
✅ prędkość
✅ zasilanie
✅ status jazdy
✅ ostatnią pozycję na mapie grupy
✅ pokonany dystans
✅ przebieg
✅ miejsca postojów

Jak działa system śledzenia online GPS zainstalowany w pojeździe firmowym?

Planujesz być managerem firmy transportowej Masz lub rządzisz flotą busów i szukasz możliwości, które da możliwość stale kontrolować ich trasę przejazdu i inne parametry Lokalizacja GPS to niezłe rozwiązanie, które spisuje się w dużej ilości firmach i z pomyślnością jest w nich wykonywane od kilkunastu lat.

Wiele systemów GPS umożliwia na korzystanie z dziennika pracy z rozdzieleniem na czas pracy odbyty w w firmie oraz na ten prywatny. Grupowanie ciężarówek daje możliwość na skuteczną optymalizację wydatków zużycia paliwa.

Poza tym cechą wartą uwagi jest kontrola zużycia paliwa. daje możliwość to na poprawienie ekonomii jazdy kierowców oraz sprawdzanie sporadycznych spadku poziomu paliw. Wiele lokalizatorów GPS umożliwia na nadzorowanie lokalizacji pojazdów nawet za pomocą smartfona a także laptopa. Taka cecha daje możliwość na stały nadzór nad grupą tirów a także sprawdzanie trasy jazdy, czasy pracy.

Montaż lokalizatora GPS w pojazdach firmowych

Korzystanie z urządzenia GPS w flocie aut w firmie niesie ze sobą bardzo dużą ilość plusów. Dalej przedstawiamy kilka najważniejszych cech urządzenia GPS :

  • Kontrolowanie stanu technicznego tirów i zbliżającego się terminu przeglądu technicznego.
  • Kontrolowanie zużycia paliwa to pozwala na optymalizację trasy zlecenia
  • Szybkie raporty pozwalające na ulepszenie pracy floty tirów.

Systemy GPS to urządzenia z wewnętrznym modułem GPS. Urządzenia GPS dają sygnał do satelity, który następnie jest przesyłany na serwer gdzie na podstawie dostępnych pakietów wyliczana jest aktualna lokalizacja urządzenia GPS zamontowanego w aucie.

Poza podstawowej cechy lokalizacji pojazdu takie urządzenie GPS mają dodatkowo możliwości powiadamiania kierownika o uruchomieniu silnika.

Montaż lokalizatora gps w pojazdach firmowych pozwoli Ci na wgląd na to który i jaki pojazd gdzie się znajduje.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: