Montaż GPS

Montaż GPS w aucie

Jak zamontować lokalizator GPS w samochodzie? Sprawdź jak montuje się lokalizator GPS w samochodzie. Czego potrzebujesz do montażu lokalizatora oraz czy możesz wykonać to samemu.

Lokalizator GPS by działał wymaga podłączenia pod zasilanie. Najczęściej wystarczy podłączenie 3 przewodów by urządzenie GPS zaczęło działać.
Czerwony (+)
Czarny (-)
Żółty (+)

Montażem takiego urządzenia można zająć się osobiście bez konieczności montażu przez serwisanta. Nie ma wymogu montowania przez serwis. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy to montaż możesz wykonać w dowolnym serwisie bądź w jednym z polecanych.

Miejsce na montaż lokalizatora GPS

Lokalizator GPS musi być zamontowany w miejscu gdzie nie będzie zasłonięty żadnymi metalowymi częściami. Musi też być to miejsce gdzie będzie dostęp do zasilania pojazdu. Obecnie urządzenia posiadają wbudowane anteny dzięki czemu nie trzeba nigdzie szukać dodatkowego miejsca na nie.

Montaż GPS lokalizatora

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie online
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy (do 3 mcy wstecz)
– jeśli będziesz mieć więcej niż jeden pojazd to wszystkie będą pod tym samym kontem

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– dostęp przez internet online przez przeglądarkę
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii (do 3 mcy wstecz)
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu
– statystyki miesięczne

Jak zakupić i uruchomić?

1) Wybór urządzenia: Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.
(podstawowe urządzenie gps 349zł netto)
Poproś o ofertę na mail.

2) Montaż urządzenia: Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym lub polecanym serwisie.
(każdy elektryk samochodowy zamontuje bez problemu)

3) System GPS: Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto przez przeglądarkę. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.

Jak zamontować lokalizator GPS w samochodzie?

Lokalizatory GPS to urządzenia z wewnętrznym modułem GPS. Lokalizatory GPS dają sygnał do satelity, który następnie jest przesyłany na serwer gdzie na podstawie odebranych danych określana jest dokładna pozycja urządzenia GPS znajdującego się w aucie.

Jak długo trwa montaż lokalizatora GPS w samochodzie?

Lokalizator gps

Montaż lokalizatora GPS w samochodzie w przypadku podstawowego modelu trwa około 50 minut. Natomiast w przypadku lokalizatora GPS z CAN około 100 minut.

Czy dostęp do monitoringu gps jest online?

Monitoring GPS samochodu dostawczego

Tak. Aplikacja do której będziesz się logował jest dostępna przez przeglądarkę. Można logować się do systemu o dowolnej porze.

Jakie dane zobaczę po zakupie lokalizatora gps?

Po zakupie i montażu lokalizatora GPS w samochodzie zobaczysz: trasę na mapie, pozycje, czas jazdy i pokonany dystans w danym dniu, prędkość przez GPS.

Czy lokalizator GPS pod OBD jest dobrym rozwiązaniem?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jeżeli jako kierowca potrzebujesz by Twój samochód przekazywał dane o swojej lokalizacji podczas przewozu pewnych towarów to jest to dobre rozwiązanie.

Oprócz podstawowej cechy lokalizacji pojazdu, takie lokalizatory GPS mają dodatkowo funkcje informowania szefa o uruchomieniu silnika.

Zalety urządzeń GPS uzależnione są od konkretnego modelu. Im bardziej rozbudowany model tym więcej dodatków posiada. Postaramy się przybliżyć korzyści występujące w różnych modelach urządzeń gps:
• Lokalizacja pojazdu
• Status stacyjki
• Informacja o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Montaż GPS w samochodzie

Aby wykonać montaż gps w samochodzie najpierw potrzebujemy zakupić lokalizator GPS. Musimy zdecydować się w jakiej formie potrzebujemy urządzenia GPS. Czy ma to być lokalizator GPS zamontowany na stałe? Czy może ma to przenośny nadajnik GPS, który możemy podłączyć w dowolnym samochodzie w gnieździe obd czy zapalniczki? Czy być może chcemy lokalizator gps podpinany bezpośrednio do akumulatora który sami sobie zamontujemy?

Zdecydowanie najczęściej wybieranym sposobem montażu lokalizatora gps w aucie jest montaż na stałe pod kokpitem. Urządzenie GPS tak zamontowane jest niewidoczne na pierwszy rzut oka. Montażysta zamontuje lokalizator pod plastikowymi elementami kokpitu by żadna metalowa cześć pojazdu nie wpływała na działanie urządzenia. Sam montaż może wykonać każda osoba znająca się na elektronice samochodowej. Do działania urządzenia wystarczy podłączenie stałego zasilania 12/24V.

Urządzenia przenośne pod gniazdo obd czy zapalniczki nie wymagają montażu. Po podłączeniu do źródła zasilania zaczną swoją prace i przesyłanie danych na serwer.

Dodatkowym rozwiązaniem jest lokalizator gps po akumulator. Urządzenie takie posiada dwa specjalne zakończone kable ułatwiające montaż pod akumulator w pojeździe. Podłączamy czerwony kabel(+) do plusa akumulatora a czarny kabel(-) do minusa akumulatora. Urządzenia po paru minutach zacznie nadawać punkty na serwer. Sam lokalizator możesz przykleić ponieważ posiada taśmę dwustronną.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Gdzie montuje się gps w aucie?

Zastanawiasz się gdzie montuje się GPS w aucie? Jeżeli jest urządzenie montowane pod stałe, nie znikające zasilanie to musi być ono zamontowane w pobliżu kabli z których można skorzystać przy montażu. Musi to być także miejsce nie osłonięte metalowymi częściami. Metal może skutecznie zablokować sygnał GPS i urządzenie nie będzie mogło zlokalizować swojego położenia.