Monitoring gps samochodu osobowego

Monitoring gps samochodu osobowego

Monitoring online gps samochodu osobowego we flocie firmowej jest cennym rozwiązaniem do śledzenia pojazdów przez internet.

GPS zainstalowany w samochodach osobowych jest chętnie stosowanym zastosowaniem. Jego nadrzędnym celem jest monitorowanie pozycji ciężarówki i kierowanie parametrami pojazdu. Przekazuje on informacje nie tylko dotyczące pozycji danego ciężarówki, ale także parametry na temat sposobu jazdy kierowcy. Czy jest sens zdecydować się na to rozwiązanie w autach służbowych? W poniższym wpisie postaramy się odpowiedzieć na to pytanie oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Pokazujemy także sposób jego działania, a także pozostałe zadania pełnione przez urządzenia GPS.

Jak działa monitoring GPS pojazdu osobowego?

Lokalizator GPS do pojazdu osobowego jest urządzeniem, jakie ma wbudowany moduł GPS, przez co może namierzać różnego typu pojazdy. W większości wypadków użytkowany jest do monitorowania samochodów lub pojazdów. Sygnał GPS informuje o układzie satelitów i ich drodze razem z amplitudami. W wypadku ulokowania nadajnika w pojeździe odbiera on sygnał od satelity, jaki z kolei wysyła na serwer oraz po rozpatrzeniu danych, odsyła do odbiornika jako współrzędne GPS. Daje to właścicielowi pełną wiedzę dotyczącą pozycji auta, co gwarantuje szybkie i bezpieczne jego odnalezienie.

Co zobaczysz kupując Teltonika FMB120 do monitoringu online gps auta osobowego?

✅ kierunek jazdy
✅ trasę na mapie
✅ prędkość
✅ zasilanie
✅ status jazdy
✅ ostatnią pozycję na mapie grupy
✅ pokonany dystans
✅ przebieg
✅ miejsca postojów

Dane te są w stanie wiele powiedzieć na temat stylu jazdy danego pracownika. W historii zapisywane jest każde ostre hamowanie i gwałtownie przyśpieszenie.
To właśnie dzięki temu menadżer firmy na bieżąco będzie informowany, jak wygląda praca jego kierowców. Może starać się wpłynąć na ich sposób kierowania samochodem, tak żeby był on jak najbardziej bezpieczny i oszczędny. Zezwala to również na lepsze planowanie pracy i tras, co przełoży się na kolosalne oszczędności dla firmy.

Korzyści z monitoringu online pojazdu osobowego

Dziś koszty utrzymania samochodów firmowych nieustannie rosną. Podyktowane to może być niewłaściwą eksploatacją, rosnącymi cenami paliw czy także ciągle wzrastającymi składkami za ubezpieczenie. Z pomocą nadchodzi monitoring GPS, który gwarantuje kontrolę pojazdów w czasie rzeczywistym. Montaż lokalizatora GPS w pojeździe jest niezmiernie prosty, a jego pracę można nadzorować za pomocą aplikacji mobilnej lub też programu komputerowego. Podejmując decyzję o kupnie tego wyposażenia, trzeba sprawdzić, jaka jest dokładność jego pomiaru, moc baterii i poboczne funkcje.
Będzie to wspaniały sposób na to, żeby obniżyć dużo wydatków. Często straty pieniężne wynikają z nienależytego korzystania z pojazdów, np. mało ekonomiczną jazdą lub powszechnym przekraczaniem prędkości. Częstym zjawiskiem jest również używanie pojazdów służbowych w celach osobistych lub też także umyślne wydłużanie zaplanowanej trasy. Lokalizator GPS zapobiega takim sytuacjom, ponieważ pokazuje położenie pojazdu w czasie rzeczywistym.

Dzięki zamontowaniu lokalizatorów GPS do śledzenia online właściciele firm mogą w krótkim czasie monitorować wybrane parametry, co da im oczywisty ogląd na całą sytuację. W efekcie prowadzić to może do optymalizacji pracy, albowiem wiadomym się staje, ile czasu potrzebuje zatrudniony do zrealizowania konkretnego zlecenia. Pozwala to na poprawniejsze planowanie pracy wielu aut. Monitoring GPS przekazuje na bieżąco wszelkie potrzebne dane do właściciela firmy lub też spedytora, wskutek tego również nie są niezbędne żadne pomocnicze protokoły czy raporty z pokonanej trasy.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: