Monitoring GPS Gdańsk

Monitoring GPS Gdańsk

Jesteś managerem firmy przewozowej? Dysponujesz lub kierujesz flotą pojazdów i rozglądasz rozwiązania, które pozwoli stale znać ich miejsce pobytu i inne dane? Monitoring GPS Gdańsk przez internet to idealne rozwiązanie, które spisuje się w wielu firmach i z pomyślnością jest w nich stosowanie od kilku lat.

Monitoring GPS Gdańsk

Monitorowanie GPS online ma swoje przeznaczenie w wielu firmach związanych z przewozem towarów. Gównie używa się go w transporcie, szeroko pojętych usługach a także zazwyczaj we wszystkich usługach przewozowych. W zależności od rodzaju monitoringu może on obejmować teren własnego Państwa, całej EU lub nawet cały świat.

Zazwyczaj każdy monitoring GPS jest zaopatrzony w cechę śledzącą czas jazdy dowolnych samochodów. Gdy auto ma zaplanowaną transport do Gdańska a nagle zacznie jechać ku innemu miastu, to momentalnie będzie zgłoszony problem i zostanie o tym zawiadomiona osoba zarządzająca za flotę pojazdów.

Kolejne cechy monitorowania GPS dają możliwość na obserwowanie zużycia paliwa w autobusach. Kierowanie działalności z własną grupą aut zaopatrzoną w lokalizator GPS to genialne unowocześnienie, które daje możliwość na sprawne planowanie wydatkami związanymi z zużyciem paliwa, co dopełnia się zarówno w przypadku przedsiębiorstw.

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie online
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy (do 3 mcy wstecz)
– jeśli będziesz mieć więcej niż jeden pojazd to wszystkie będą pod tym samym kontem

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– dostęp przez internet online przez przeglądarkę
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii (do 3 mcy wstecz)
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu
– statystyki miesięczne

Jak zakupić i uruchomić?

1) Wybór urządzenia: Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.
(podstawowe urządzenie gps 349zł netto)
Poproś o ofertę na mail.

2) Montaż urządzenia: Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym lub polecanym serwisie.
(każdy elektryk samochodowy zamontuje bez problemu)

3) System GPS: Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto przez przeglądarkę. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.

Montaż monitoring gps Gdańsk online

Zamontowanie systemu GPS online w firmowej flocie pojazdów to super rozwiązanie praktyczne, które sprawdza się w wielu firmach też jest praktycznie niezastąpionym narzędziem umożliwiającym na skuteczną obsługę floty.

System GPS został jednym z ważnych elementów w każdej firmie z flotą pojazdów. Daje możliwość redukować koszt paliwa w przedsiębiorstwie oraz stale monitorować lokalizacje poszczególnych aut. Każda przedsiębiorstwo musi uzbroić swoje ciężarówki w taki urządzenie GPS, gdyż to pozwala na bardzo duże oszczędności ale także wyraźnie podnosi poziom bezpieczeństwa.

Dodatkowo, funkcjonalnością cenną jest nadzór zużycia paliwa. Pozwala to na polepszenie ekonomii pracy kierowców oraz nadzór ewentualnych spadku poziomu paliw.

Wiele systemów GPS pozwala na korzystanie z dziennika jazdy z rozdzieleniem na czas pracy spędzony w drodze oraz na ten osobisty. Łączenie pojazdów daje możliwość na szybką obniżenie wydatków zużycia paliwa.

Sporo monitoringów GPS daje możliwość na nadzorowanie pozycji tirów nawet za pomocą smartfona oraz tabletu. Taka cecha pozwala na stały nadzór nad grupą samochodów i sprawdzanie trasy przejazdu, zużycia paliwa.

Gdzie kupić lokalizator gps online do auta?

Zamontowanie urządzenia GPS w flocie samochodów w firmie niesie ze sobą dużą ilość plusów. Zaraz przedstawiamy parę korzystnych cech monitoringu GPS :
• Nadzorowanie stanu technicznego ciężarówek i nadchodzącego terminu przeglądu technicznego.
• Kontrolowanie zużycia paliwa, to daje możliwość na ulepszenie trasy przejazdu
• Szybkie raporty umożliwiające na poprawę pracy floty tirów.

Urządzenie GPS to urządzenia z wbudowanym modułem GPS. Lokalizatory GPS przesyłają sygnał do satelity, który następnie jest odsyłany na serwer gdzie na podstawie przesłanych danych wyliczana jest dokładna lokalizacja lokalizatora GPS umieszczonego w pojeździe.

Poza podstawowej cechy lokalizacji samochodu, takie systemy GPS posiadają dodatkowo funkcje informowania właściciela o przekroczeniu granicy.

Zalety urządzeń GPS uzależnione są od danego modelu. Im droższy model tym więcej dodatków ma. Postaramy się przybliżyć zalety występujące w różnych modelach lokalizatorów GPS:
• Lokalizacja pojazdu
• Status stacyjki
• Info o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Trzeba zwrócić uwagę na korzystność funkcji monitorowania gdy chcemy pożyczyć ciężarówkę to także mamy możliwość patrzeć gdzie obecnie się on pojawia. To bardzo podnosi nasz wewnętrzny spokój, kiedy mamy informację gdzie znajduje się obecnie nasz auto. Systemy GPS wyposażone są w możliwość sprawdzenia trasy.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: