Monitoring GPS Łódź

Monitoring GPS Łódź

Jesteś posiadaczem firmy transportowej? Posiadasz lub kierujesz flotą samochodów i poszukujesz rozwiązania, które pozwoli stale śledzić ich trasę przejazdu i inne elementy? Monitoring GPS Łódź online to niezłe rozwiązanie, które spisuje się w wielu firmach i z pomyślnością jest w nich stosowanie od kilku lat.

Monitoring GPS Łódź

Śledzenie GPS znajduje swoje zadanie w dużej ilości firmach związanych z przewozem towarów. Zazwyczaj użytkuje się go w handlu, szeroko pojętych usługach a także praktycznie we wszystkich usługach kurierskich. W zależności od typu śledzenia może on obejmować zasięg Polski, całej Unii Europejskiej lub także cały kontynent.

Kolejne możliwości śledzenia GPS online dają możliwość na obserwowanie zużycia paliwa w samochodach. Kierowanie działalności z własną grupą samochodów zaopatrzoną w monitoring GPS to priorytetowe usprawnienie, które daje możliwość na szybkie planowanie wydatkami powiązanymi z zużyciem, co realizuje się zarówno w przypadku małych firm.

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie online
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy (do 3 mcy wstecz)
– jeśli będziesz mieć więcej niż jeden pojazd to wszystkie będą pod tym samym kontem

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– dostęp przez internet online przez przeglądarkę
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii (do 3 mcy wstecz)
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu
– statystyki miesięczne

Jak zakupić i uruchomić?

1) Wybór urządzenia: Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.
(podstawowe urządzenie gps 349zł netto)
Poproś o ofertę na mail.

2) Montaż urządzenia: Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym lub polecanym serwisie.
(każdy elektryk samochodowy zamontuje bez problemu)

3) System GPS: Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto przez przeglądarkę. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.

Zazwyczaj każdy monitoring GPS online jest wyposażony w funkcje kontrolującą kierunek jazdy grupy pojazdów. Jeśli tir ma zaplanowaną transport do Gdyni a nagle zacznie kierować się ku innemu miastu, to momentalnie będzie zgłoszony problem i będzie o tym zawiadomiona osoba odpowiadająca za grupę ciężarówek.

Lokalizator GPS online został jednym z ważnych rozwiązań w każdej korporacji z grupą ciężarówek. Daje możliwość ciąć koszt paliwa w firmie oraz stale kontrolować lokalizacje wybranych tirów. Każda mała firma musi uzbroić swoje samochody w taki monitoring GPS, gdyż to pozwala na bardzo duże oszczędności oraz wyraźnie podnosi poziom kontroli.

Korzystanie z systemu GPS w firmowej flocie ciężarówek to świetne rozwiązanie praktyczne, które spisuje się w wielu przedsiębiorstwach i jest niemal niezbędnym narzędziem pozwalającym na skuteczną obsługę flotą.

Większość lokalizatorów GPS daje możliwość na prowadzenie dziennika pracy z rozdziałem na czas pracy spędzony w drodze oraz na ten prywatny. Łączenie aut umożliwia na skuteczną redukcję wydatków zużycia paliwa.

Sprawdzony monitoring gps online Łódź

Oprócz, funkcjonalnością ciekawą jest kontrola zużycia paliwa. Umożliwia to na polepszenie ekonomii pracy kierowców oraz kontrolę ewentualnych ubytków paliw.

Wiele urządzeń GPS pozwala na kontrolowanie pozycji aut nawet za pomocą smartfona oraz laptopa. Taka funkcjonalność pozwala na stały nadzór nad flotą tirów a także sprawdzanie trasy jazdy, czasy pracy.

Zamontowanie lokalizatora GPS w flocie samochodów w firmie niesie ze sobą dużą ilość plusów. Dalej przedstawiamy kilka najważniejszych cech systemu GPS :
• Kontrolowanie stanu technicznego pojazdów oraz nadchodzącego terminu przeglądu technicznego.
• Monitorowanie zużycia paliwa, to daje możliwość na optymalizację trasy przejazdu
• Dokładne raporty pozwalające na optymalizację pracy floty tirów.

Urządzenie GPS to urządzenia z wewnętrznym modułem GPS. Lokalizatory GPS przesyłają sygnał do satelity, który kolejno jest przesyłany na serwer gdzie na podstawie przesłanych danych określana jest dokładna lokalizacja lokalizatora GPS umieszczonego w pojeździe.

Korzyści posiadania monitoringu gps

Poza podstawowej funkcji lokalizacji auta, takie lokalizatory GPS posiadają także funkcje informowania kierownika o przekroczeniu granicy.

korzyści lokalizatorów GPS uzależnione są od wybranego modelu. Im droższy model tym więcej dodatków posiada. Postaramy się przybliżyć zalety występujące w różnych typach lokalizatorów GPS:
• Kontrola prędkości
• Monitoring temperatura
• Przypomnienia o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Trzeba zwrócić uwagę na korzystność funkcji lokalizacji jeżeli chcemy pożyczyć auto to także mamy możliwość kontrolować gdzie w danym monecie się on pojawia. To znacząco podnosi nasz wewnętrzny spokój, kiedy widzimy gdzie znajduje się w danym monecie nasz pojazd. Urządzenie GPS wyposażone są w możliwość obecnej prędkości pojazdu.

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: