Montaż gps w samochodzie cena

Montaż gps w samochodzie cena

Korzystanie z systemu GPS w firmowej flocie ciężarówek to doskonałe rozwiązanie praktyczne, które sprawdza się w dużej ilości flotach firmowych też jest niemal niezbędnym systemem pozwalającym na sprawną obsługę flotą tylko jedno pytanie: montaż gps w samochodzie cena?

Monitoring GPS transportu

Lokalizator GPS znajduje swoje użytek w wielu firmach związanych z dostarczaniem towarów. Gównie używa się go w dystrybucji szeroko pojętych pracach i często we wszystkich usługach międzynarodowych. W zależności od rodzaju monitoringu może on obejmować obszar Polski całej Unii Europejskiej lub nawet cały świat.

Jak jest koszt zamontowania lokalizatora gps w samochodzie?

Koszt zamontowania lokalizatora gps w samochodzie w zależności od marki i typu pojazdów oraz miejscowości to koszt ok. 100zł-150zł netto. Oczywiście montaż można wykonać w każdym warsztacie u elektryka samochodowego więc warto podpytać się w lokalnych warsztatach. Może się okazać że koszta montażu lokalizatora gps u lokalnego elektryka samochodowego będzie niższa.

Z reguły każdy lokalizator GPS by działał wystarczy że będzie miał podane stałe zasilanie 12V/24V. Dodatkowo zazwyczaj podłącza się także zasilanie które pojawia się po załączonej stacyjce. Czyli do działania lokalizatora gps wystarczy podłączenie 3 kabli: czerwony(+), czarny(-) i żółty (+ po stacyjce).

Może się okazać w przypadku aut luksusowych takich jak Audi, BMW czy Mercedes za montaż urządzenia gps elektryk weźmie więcej niż 150zł netto. Ale trzeba mieć na uwadze że lokalizator gps to nie system antykradzieżowy, nie zabezpieczy pojazdu.

W jakich pojazdach można zamontować lokalizator GPS?

Sam lokalizator GPS można zamontować w dowolnym pojeździe. Najczęściej są to firmowe samochody osobowe, ciężarowe lub dostawcze. Firma wtedy ma kontrole nad flotą swoich pojazdów i wie gdzie każdy z nich obecnie się znajduję.

Urządzenia GPS zamontowane w samochodach przesyłają dane na serwer a przez internet firma ma stały dostęp do ich pozycji.

Poza tym cechą cenną jest sprawdzanie zużycia paliwa jeśli pojazd ma lokalizator GPS z CAN. Wiele systemów GPS pozwala na nadzorowanie pozycji aut nawet za pomocą telefonu komórkowego oraz tabletu. Taka funkcjonalność umożliwia na stały nadzór nad flotą pojazdów a także nadzorowanie trasy przejazdu oraz osiąganą prędkością.

Zastosowanie lokalizatora GPS w pojazdach dostawczych

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: