Monitoring GPS Katowice

Monitoring GPS Katowice

Jesteś szefem firmy przewozowej? Posiadasz lub zarządzasz flotą pojazdów i poszukujesz sposobu, które pozwoli stale znać ich miejsca postoju i inne informacje? Monitoring GPS Katowice online to idealne rozwiązanie, które sprawdza się w wielu firmach i z sukcesem jest w nich wykonywane od 5 lat.

Monitoring GPS Katowice

Monitorowanie GPS online ma swoje zadanie w wielu firmach związanych z dostarczaniem towarów. Często użytkuje się go w transporcie, szeroko pojętych pracach a także zazwyczaj we wszystkich usługach przewozowych. W zależności od typu monitoringu może on obejmować zasięg kraju, całej Europy lub nawet cały kontynent.

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie online
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy (do 3 mcy wstecz)
– jeśli będziesz mieć więcej niż jeden pojazd to wszystkie będą pod tym samym kontem

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– dostęp przez internet online przez przeglądarkę
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii (do 3 mcy wstecz)
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu
– statystyki miesięczne

Jak zakupić i uruchomić?

1) Wybór urządzenia: Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.
(podstawowe urządzenie gps 349zł netto)
Poproś o ofertę na mail.

2) Montaż urządzenia: Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym lub polecanym serwisie.
(każdy elektryk samochodowy zamontuje bez problemu)

3) System GPS: Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto przez przeglądarkę. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.

Kolejne możliwości monitorowania GPS online umożliwiają sprawdzanie zużycia paliwa w kamperach. Kierowanie firmy z własną flotą aut uzbrojoną w urządzenie GPS to ważne usprawnienie, które pozwala na szybkie administrowanie kosztami związanymi z zużyciem, co realizuje się zarówno w przypadku dużych firm.

Zwykle każdy lokalizator GPS online jest zaopatrzony w cechę śledzącą czas jazdy dowolnych tirów. Jeśli auto ma zaplanowaną transport do Łodzi a nagle zacznie jechać ku granicy, to chwile później będzie zgłoszony problem i zostanie o tym poinformowana osoba zarządzająca za grupę ciężarówek.

Lokalizator GPS został jednym z niezbędnych rozwiązań w każdej korporacji z grupą pojazdów. Daje możliwość ograniczać koszt paliwa w przedsiębiorstwie oraz stale monitorować położenie poszczególnych ciężarówek. Każda przedsiębiorstwo powinna wyposażyć swoje ciężarówki w taki monitoring GPS, gdyż to daje możliwość na ogromne oszczędności ale także znacząco podnosi poziom kontroli.

Korzystanie z monitoringu GPS przez internet w firmowej grupie aut to doskonałe rozwiązanie praktyczne, które sprawdza się w wielu firmach i jest niemal niezbędnym narzędziem umożliwiającym na skuteczną zarządzanie flotą.

Sporo systemów GPS daje możliwość na korzystanie z dziennika pracy z podziałem na czas pracy spędzony w służbowy oraz na ten osobisty. Grupowanie tirów daje możliwość na sprawną optymalizację wydatków zużycia paliwa.

Dodatkowo, funkcjonalnością cenną jest kontrola zużycia paliwa. Umożliwia to na poprawienie stylu pracy kierowców a także kontrolę ewentualnych ubytków paliw.

Monitoring GPS Katowice przez internet w pojazdach

Wiele monitoringów GPS pozwala na sprawdzanie pozycji ciężarówek nawet za pomocą telefonu komórkowego i tabletu. Taka funkcjonalność daje możliwość na stały nadzór nad grupą pojazdów oraz nadzorowanie trasy jazdy, czasy pracy.

Korzystanie z systemu GPS w flocie pojazdów w firmie niesie ze sobą dużą ilość korzyści. Dalej udostępnimy parę najważniejszych zalety systemu GPS :
• Sprawdzanie stanu technicznego aut czy nadchodzącego terminu przeglądu technicznego.
• Kontrolowanie zużycia paliwa, to umożliwia na optymalizację trasy przejazdu
• Szybkie raporty pozwalające na optymalizację pracy floty ciężarówek.

Systemy GPS to urządzenia z wewnętrznym modułem GPS. Lokalizatory GPS przesyłają sygnał do satelity, który kolejno jest odsyłany na serwer gdzie na podstawie dostępnych pakietów określana jest aktualna pozycja lokalizatora GPS zamontowanego w pojeździe.

Jak zamontować monitoring GPS online w samochodzie?

Oprócz podstawowej funkcji lokalizacji auta, takie lokalizatory GPS posiadają także funkcje informowania kierownika o przekroczeniu granicy.

korzyści systemów GPS uzależnione są od danego modelu. Im wyższy typ urządzenia tym więcej funkcji ma. Spróbujemy przybliżyć zalety pojawiające się w różnych modelach urządzeń gps:
• Trasa jaką porusza się
• Status stacyjki
• Powiadomienie o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Warto zwrócić uwagę na korzystność funkcji lokalizacji gdy chcemy pożyczyć auto to także możemy kontrolować gdzie aktualnie się on pojawia. To bardzo podnosi nasz wewnętrzny spokój, kiedy wiemy gdzie znajduje się aktualnie nasz samochód. Urządzenie GPS wyposażone są w możliwość obecnej prędkości pojazdu.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: