Monitoring GPS Białystok

Monitoring GPS Białystok

Jesteś szefem firmy przewozowej? Dysponujesz lub zarządzasz flotą samochodów i szukasz sposobu, które da możliwość stale kontrolować ich miejsca postoju i inne elementy? Monitoring GPS Białystok to doskonałe rozwiązanie, które spisuje się w wielu firmach i z powodzeniem jest w nich wykonywane od wielu lat.

Monitoring gps bialystok

Przeważnie każdy monitoring GPS jest zaopatrzony w funkcje kontrolującą trasę jazdy dowolnych aut. Jeśli ciężarówka ma zaplanowaną trasę do Katowic a nagle zacznie jechać ku innemu miastu, to momentalnie zostanie zgłoszony problem i będzie o tym zawiadomiona osoba odpowiedzialna za flotę ciężarówek.

Dodatkowe cechy monitorowania GPS dają możliwość na kontrolowanie zużycia paliwa w ciężarówkach. Prowadzenie firmy z własną grupą aut wyposażoną w monitoring GPS to kluczowe ułatwienie, które pozwala na sprawne kierowanie wydatkami powiązanymi z paliwem, co sprawdza się zarówno w przypadku przedsiębiorstw.

Zamontowanie urządzenia GPS w flocie pojazdów w firmie niesie ze sobą dużą ilość plusów. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych cech monitoringu GPS :
• Nadzorowanie stanu technicznego pojazdów oraz nadchodzącego terminu przeglądu technicznego.
• Sprawdzanie zużycia paliwa, to daje możliwość na optymalizację trasy przejazdu
• Sprawne raporty pozwalające na poprawę pracy floty tirów.

Monitoring GPS samochodów firmowych

Lokalizator GPS został jednym z ważnych narzędzi w każdej przedsiębiorstwie z flotą ciężarówek. Pozwala on ograniczać koszt paliwa w przedsiębiorstwie oraz stale kontrolować pozycje poszczególnych aut. Każda mała firma musi doposażyć swoje ciężarówki w taki monitoring GPS, gdyż to umożliwia na bardzo duże oszczędności i wyraźnie podnosi poziom kontroli.

Zamontowanie systemu GPS w firmowej grupie tirów to super rozwiązanie praktyczne, które spisuje się w dużej ilości przedsiębiorstwach też jest niemal niezastąpionym systemem pozwalającym na szybką zarządzanie floty.

Sporo urządzeń GPS daje możliwość na prowadzenie dziennika jazdy z rozdzieleniem na czas pracy odbyty w drodze oraz na ten poza godzinami pracy. Grupowanie samochodów umożliwia na sprawną obniżenie kosztów zużycia paliwa.

Monitoring GPS ma swoje zastosowanie w dużej ilości firmach związanych z dostawą towarów. Przede wszystkim używa się go w dystrybucji, szeroko pojętych usługach lub zazwyczaj we wszystkich usługach dostawczych. W zależności od rodzaju lokalizowania może on obejmować obszar kraju, całej UE lub nawet cały kontynent.

Dodatkowo, cechą wartą uwagi jest nadzór zużycia paliwa. Pozwala to na poprawienie stylu jazdy kierowców oraz kontrolę sporadycznych ubytków paliw.

Obsługa systemu gps online

Większość systemów GPS pozwala na kontrolowanie lokalizacji aut nawet za pomocą komórki oraz tabletu. Taka funkcjonalność umożliwia na stały nadzór nad grupą pojazdów a także sprawdzanie trasy jazdy, zużycia paliwa.

Oprócz podstawowej funkcji lokalizacji auta, takie lokalizatory GPS mają dodatkowo funkcje informowania managera o uruchomieniu silnika.

Systemy GPS to urządzenia z wbudowanym modułem GPS. Lokalizatory GPS generują sygnał do satelity, który następnie jest przesyłany na serwer gdzie na podstawie przesłanych danych określana jest aktualna lokalizacja urządzenia GPS umieszczonego w aucie.

Trzeba zwrócić uwagę na przydatność funkcji monitorowania jeżeli chcemy pożyczyć auto to także mamy możliwość sprawdzać gdzie aktualnie się on pojawia. To znacząco podnosi nasz wewnętrzny spokój, kiedy wiemy gdzie znajduje się aktualnie nasz pojazd. Lokalizatory GPS wyposażone są w możliwość monitoring czasu pracy kierowców.

Zalety urządzeń GPS uzależnione są od danego modelu. Im droższy model tym więcej dodatków ma. Postaramy się przybliżyć zalety występujące w różnych modelach lokalizatorów GPS:
• Trasa jaką porusza się
• Status stacyjki
• Powiadomienie o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: