Monitoring GPS Szczecin

Monitoring GPS Szczecin

Jesteś właścicielem firmy przewozowej? Masz lub sterujesz flotą samochodów i poszukujesz rozwiązania, które da możliwość stale kontrolować ich lokalizację i inne dane? Monitoring GPS Szczecin to doskonałe rozwiązanie, które spisuje się w wielu firmach i z powodzeniem jest w nich praktykowane od kilkunastu lat.

monitoring gps szczecin

Śledzenie GPS znajduje swoje przeznaczenie w wielu firmach związanych z dostarczaniem towarów. Przede wszystkim użytkuje się go w transporcie, szeroko pojętych pracach i praktycznie we wszystkich usługach dostawczych. W zależności od typu monitoringu może on obejmować obszar Polski, całej Europy lub nawet cały świat.

Dodatkowe cechy śledzenia GPS umożliwiają sprawdzanie zużycia paliwa w pojazdach dostawczych. Kierowanie firmy z własną flotą samochodów zaopatrzoną w system GPS to duże udoskonalenie, które pozwala na dobre zarządzanie wydatkami związanymi z zużyciem paliwa, co sprawdza się zarówno w przypadku przedsiębiorstw.

Montaż lokalizatora gps w samochodzie

Na ogół każdy urządzenie GPS jest zaopatrzony w cechę śledzącą czas jazdy grupy ciężarówek. Gdy ciężarówka ma zaplanowaną trasę do Gdańska a nagle zacznie jechać ku innemu miastu, to natychmiast zostanie podniesiony informacja i zostanie o tym poinformowana osoba odpowiedzialna za grupę pojazdów.

System GPS stał się jednym z niezbędnych narzędzi w każdej małej firmie z flotą tirów. Pozwala on ciąć wydatki na paliwo w firmie oraz stale nadzorować położenie wybranych ciężarówek. Każda przedsiębiorstwo powinna wyposażyć swoje samochody w taki urządzenie GPS, gdyż to daje możliwość na duże oszczędności oraz znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Zamontowanie lokalizatora GPS w firmowej grupie tirów to doskonałe rozwiązanie praktyczne, które sprawdza się w dużej ilości przedsiębiorstwach oraz jest praktycznie niezbędnym systemem umożliwiającym na szybką obsługę flotą.

Sporo urządzeń GPS daje możliwość na prowadzenie dziennika pracy z rozdzieleniem na czas jazdy spędzony w w firmie oraz na ten osobisty. Łączenie ciężarówek umożliwia na skuteczną redukcję kosztów zużycia paliwa.

Oprócz, funkcjonalnością ciekawą jest sprawdzanie zużycia paliwa. daje możliwość to na polepszenie ekonomii jazdy kierowców a także kontrolę sporadycznych spadku poziomu paliw.

Sporo monitoringów GPS umożliwia na kontrolowanie lokalizacji pojazdów nawet za pomocą smartfona lub laptopa. Taka cecha umożliwia na stały nadzór nad flotą pojazdów a także nadzorowanie trasy przejazdu, czasy pracy.

Czy lokalizator gps to dobry pomysł?

Zastosowanie lokalizatora GPS w flocie pojazdów w firmie niesie ze sobą ogromną ilość korzyści. Zaraz udostępnimy parę najważniejszych zalety lokalizatora GPS :
• Sprawdzanie stanu technicznego tirów oraz nadchodzącego terminu przeglądu technicznego.
• Monitorowanie zużycia paliwa, to pozwala na ulepszenie trasy przejazdu
• Dokładne raporty umożliwiające na ulepszenie pracy floty ciężarówek.

Urządzenie GPS to urządzenia z wewnętrznym modułem GPS. Systemy GPS dają sygnał do satelity, który następnie jest odsyłany na serwer gdzie na podstawie odebranych danych wyliczana jest dokładna pozycja urządzenia GPS zamontowanego w pojeździe.

Zamiast podstawowej funkcji lokalizacji samochodu, takie lokalizatory GPS posiadają również funkcje informowania szefa o przekroczeniu granicy.

Zalety urządzeń GPS uzależnione są od konkretnego modelu. Im wyższy typ urządzenia tym więcej dodatków posiada. Postaramy się przybliżyć zalety występujące w różnych modelach urządzeń gps:
• Lokalizacja pojazdu
• Monitoring temperatura
• Info o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Warto zwrócić uwagę na przydatność funkcji śledzenia gdy chcemy pożyczyć ciężarówkę to także możemy kontrolować gdzie obecnie się on znajduje. To znacząco podnosi nasz wewnętrzny spokój, kiedy mamy informację gdzie znajduje się aktualnie nasz auto. Lokalizatory GPS wyposażone są w możliwość monitoring czasu pracy kierowców.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: