Lokalizator gps Wrocław

Lokalizator GPS Wrocław

Chcesz zamontować lokalizator GPS Wrocław w swoim samochodzie? Chciałbyś zobaczyć jak taki system działa? Sprawdź proszę jak działa Nasz system GPS!

Lokalizator GPS Wrocław - trasa na mapie

System monitoringu – lokalizator GPS Wrocław

Lokalizator gps Wrocław to system który umożliwia obserwowanie maszyn budowlanych na mapie online. Każdy urządzenie lokalizujące firmy Teltonika wysyła dane o swoim położeniu a także dodatkowo umożliwia na wysyłanie dodatkowo danych jak np: wł/wył stacyjka. Nadajniki są małych wymiarów i nie wymagają dodatkowych umiejętności instalacyjnych. Podstawowe nadajniki instaluje się podłączając trzy kable do instalacji samochodu. Montaż lokalizatora można umówić do serwisu lub jeśli umiemy to możemy zamontować sami.

Wszystkie informacje które urządzenie wyśle na serwer można zobaczyć na komputerze korzystając z przeglądarki. Właściciel loguję się na swoje konto w serwisie. Podstawowym elementem jest mapa na której pokazane są punkty które łączą się w trase jaką przejechał dany pojazd osobowy w ciągu miesiąca. Panel umożliwia też inne funkcje takie jak np. raporty, udostępnianie pojazdu.

Koszty cykliczne za działanie Lokalizator gps Wrocław są małe. Trzeba mieć na uwadze, że urządzenie musi gdzieś te informacje przesyłać a do tego wymagany jest serwer. Na wysokość abonamentu składają się wszystkie czynniki jak serwer www, system www, karta sim, pomoc techniczna i transfer danych.

Kierowanie grupą pojazdów dostawczych to nie lada wysiłek ale za pomocą GPS staje się to łatwiejsze. Ciągły kontrola swoich pojazdów ułatwia na lepsze zarządzanie trasą pojazdu.

Chcesz lokalizatora GPS Wrocław, który będzie służył Ci przez mnóstwo czasu? Powinieneś wybrać sprawdzone urządzenie. Zaawansowany technicznie, a dodatkowo technologicznie urządzenie bez wątpienia sprosta każdemu próbie. Zawodowy GPS wyposażony został w nowe anteny o dużej mocy. Bazujący na najnowszej generacji systemów GSM/GNSS system namierzania charakteryzuje się nie zywkłą czułością i dużo większą, aniżeli poprzednicy szybkością.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl