Monitoring GPS Legionowo

Monitoring GPS Legionowo

Monitoring GPS został jednym z ważnych rozwiązań w każdej małej firmie z grupą tirów. Pozwala on optymalizować wydatki na paliwo w firmie oraz stale kontrolować lokalizacje poszczególnych ciężarówek. Każda mała firma musi uzbroić swoje tiry w taki system GPS, gdyż to pozwala na bardzo duże oszczędności i wyraźnie podnosi poziom kontroli.

Zamiast podstawowej cechy lokalizacji pojazdu, takie lokalizatory GPS posiadają również funkcje informowania właściciela o przekroczeniu granicy.

Korzyści urządzeń GPS uzależnione są od przedstawionego modelu. Im wyższy model tym więcej dodatków posiada. Postaramy się przybliżyć korzyści pojawiające się w różnych typach urządzeń gps:
• Trasa jaką porusza się
• Monitoring temperatura
• Przypomnienia o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Urządzenie do lokalizacji pojazdów

Jesteś managerem firmy transportowej? Masz lub rządzisz flotą pojazdów i poszukujesz rozwiązania, które umożliwi stale nadzorować ich miejsca postoju i inne parametry? Monitoring GPS to niezłe rozwiązanie, które spisuje się w wielu firmach i z pomyślnością jest w nich wykonywane od 5 lat.

Monitorowanie GPS znajduje swoje przeznaczenie w wielu firmach związanych z dostawą. Przede wszystkim korzysta się go w dystrybucji, szeroko pojętych usługach a także praktycznie we wszystkich usługach transportowych. W zależności od typu lokalizowania może on obejmować teren własnego Państwa, całej EU lub nawet cały glob.

Dodatkowe cechy monitorowania GPS pozwalają na obserwowanie zużycia paliwa w kamperach. Kierowanie działalności z własną grupą pojazdów uzbrojoną w system GPS to priorytetowe ułatwienie, które daje możliwość na dobre administrowanie wydatkami związanymi z zużyciem, co sprawdza się zarówno w przypadku przedsiębiorstw.

Przeważnie każdy system GPS jest zaopatrzony w cechę sprawdzającą czas jazdy grupy aut. Jeżeli tir ma zaplanowaną trasę do Łodzi a nagle zacznie kierować się ku granicy, to chwile później będzie podniesiony alarm i zostanie o tym zawiadomiona osoba zarządzająca za grupę tirów. Jeśli jesteś z okolic Jabłonna, Zegrze, Chotomów, Wieliszew, Serock skorzystaj z montażu z dojazdem do klienta.

Chcesz zamówić? Kliknij tu!

Gdzie jeszcze zamontujesz? Monitoring GPS Sochaczew, Monitoring GPS Otwock, Monitoring GPS Piaseczno.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl