Monitoring GPS Żyrardów

Monitoring GPS Żyrardów

GPS zamontowany w służbowych pojazdach jest chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem. Jego głównym celem jest monitorowanie pozycji samochodu i administracja parametrami pojazdu. Przekazuje on informacje nie tylko dotyczące lokalizacji danego samochodu, ale także dane na temat sposobu jazdy osoby, która nim kieruje. Czy warto wybrać taki system monitoringu gps Żyrardów w tirach firmowych?

Monitoring gps żyrardów

Lokalizator GPS jest urządzeniem, które ma zintegrowany moduł GPS, przez co ma możliwość namierzać przeróżnego rodzaju obiekty. Z reguły stosowany jest do monitorowania samochodów czy też pojazdów. Sygnał GPS informuje o układzie satelitów i ich drodze razem z amplitudami. W wypadku umieszczenia nadajnika w samochodzie odbiera on sygnał od satelity, jaki z kolei przesyła na serwer oraz po rozpatrzeniu danych, odsyła do odbiornika jako współrzędne GPS. Daje to użytkownikowi pełną wiedzę dotyczącą pozycji pojazdu, co umożliwia prędkie i bezpieczne jego odszukanie.

Dlaczego opłaca się zamontować lokalizator gps w samochodach służbowych?

Dzisiaj wszelkie koszty utrzymania wozów służbowych non stop rosną. Spowodowane to może być niewłaściwą eksploatacją, rosnącymi cenami paliw lub także bez ustanku wzrastającymi składkami za ubezpieczenie. Z pomocą przychodzi monitoring GPS, jaki umożliwia kontrolę pojazdów w czasie realnym. Montaż lokalizatora GPS w pojeździe jest niezwykle prosty, a jego pracę można kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej czy też oprogramowania komputerowego. Podejmując decyzję o zakupie tego wyposażenia, należy sprawdzić, jaka jest precyzja jego pomiaru, moc baterii oraz ponadprogramowe funkcje.
Jest to perfekcyjny sposób na to, żeby zredukować dużo wydatków. Często straty finansowe wynikają z niewłaściwego korzystania z pojazdów, np. mało ekonomiczną jazdą lub nagminnym przekraczaniem prędkości.

Częstym faktem jest również wykorzystywanie pojazdów służbowych w celach osobistych lub także celowe wydłużanie zaplanowanej trasy. Lokalizator GPS zapobiega takim sytuacjom, albowiem pokazuje położenie pojazdu w czasie rzeczywistym. To naturalnie dzięki umieszczeniu lokalizatorów GPS właściciele firm są w stanie w krótkim czasie sprawdzać wybrane parametry, co da im jasny ogląd na kompletną sytuację. W rezultacie prowadzić to może do optymalizacji pracy, ponieważ wiadomym się staje, jak dużo czasu potrzebuje pracownik do zrealizowania konkretnego zlecenia. Pozwala to na poprawniejsze planowanie pracy dużej grupy aut. Monitoring GPS przekazuje na bieżąco wszystkie potrzebne dane do właściciela firmy czy też spedytora, wobec tego także nie są wymagane żadne dodatkowe protokoły lub raporty z wykonywanej pracy. System zamontujesz także jeśli jesteś z okolic takich jak: Wiskitki, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków.

Zobacz korzyści z zamontowania lokalizatora GPS
Aktywność lokalizatorów GPS opiera się na wbudowanych układach, które pozwalają oprócz sprawdzaniem aktualnej pozycji odbiornika na monitorowanie bieżącego stanu pojazdu.
Umożliwiają sprawdzanie takich parametrów pojazdu jak:
• szybkość obecna, najwyższa i średnia na trasie
• stan licznika,
• ciśnienie oraz poziom oleju w silniku,
• poziom benzyny w baku,
• oraz wielu innych parametrów, które dostarczane są przez jednostki sterujące, z jakimi współpracuje system lokalizacji GPS.

Chcesz zamówić? Kliknij tu!

Dane te są w stanie dużo powiedzieć na temat stylu jazdy danego kierowcy. W historii trasy zapisywane jest jakiekolwiek ostre hamowanie oraz gwałtownie przyśpieszenie. Wyliczane są także kilometry, które pozostały przejechane z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości.
Dzięki temu właściciel firmy na bieżąco będzie informowany, jak wygląda praca jego kierowców. Może starać się wpłynąć na ich sposób kierowania samochodem, tak by był on jak najbardziej bezpieczny i oszczędny. Pozwala to również na lepsze planowanie pracy oraz tras, co przełoży się na rozległe oszczędności.