Monitoring gps samochodu prywatnego

Monitoring gps samochodu prywatnego

Monitoring gps samochodu prywatnego w firmowej grupie tirów to super rozwiązanie praktyczne, które sprawdza się w dużej ilości firmach i jest praktycznie niezastąpionym narzędziem pozwalającym na szybką zarządzanie floty.

Monitoring GPS

Lokalizator GPS znajduje swoje użytek w dużej ilości przedsiębiorstwach związanych z przewozem towarów. Zazwyczaj używa się go w dystrybucji szeroko pojętych usługach a także zazwyczaj we wszystkich usługach przewozowych. W zależności od rodzaju śledzenia może on obejmować zasięg kraju całej Europy lub nawet cały glob.

Jak dużo lokalizowanie GPS Katowice daje zalet?

Inne funkcje śledzenia GPS dają możliwość na obserwowanie zużycia paliwa w pojazdach ciężarowych. Kierowanie działalności z własną flotą samochodów zaopatrzoną w system GPS to duże udoskonalenie które pozwala na sprawne kierowanie kosztami powiązanymi z zużyciem paliwa, co sprawdza się zarówno w przypadku dużych firm.

Na ogół każdy urządzenie GPS jest wyposażony w cechę śledzącą kierunek jazdy dowolnych tirów. Gdy pojazd ma zaplanowany transport do Poznania a nagle będzie jechać ku innemu miastu, to natychmiast będzie zgłoszony problem i będzie o tym poinformowana osoba odpowiedzialna za flotę tirów.

Lokalizator GPS został jednym z ważnych narzędzi w każdej małej firmie z grupą samochodów. Pozwala on ograniczać koszt paliwa w firmie oraz stale śledzić położenie wybranych ciężarówek. Każda mała firma musi uzbroić swoje tiry w taki system GPS, gdyż to pozwala na bardzo duże oszczędności i wyraźnie podnosi poziom bezpieczeństwa.

Jak sprawuje się system GPS zainstalowany w aucie dostawczym

Jesteś zarządcą firmy transportowej Posiadasz lub kierujesz flotą busów i szukasz możliwości, które umożliwi stale śledzić ich położenie i inne statystyki trasy? Lokalizator GPS to doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się w dużej ilości firmach i z pomyślnością jest w nich wykonywane od 3 lat.

Większość monitoringów GPS daje możliwość na korzystanie z dziennika pracy z rozdziałem na czas pracy spędzony w w firmie oraz na ten prywatny. Grupowanie pojazdów daje możliwość na szybką optymalizację kosztów zużycia paliwa.

Oprócz funkcjonalnością cenną jest sprawdzanie zużycia paliwa. daje możliwość to na polepszenie stylu pracy kierowców oraz sprawdzanie ewentualnych spadku poziomu paliw. Wiele monitoringów GPS umożliwia na nadzorowanie lokalizacji tirów nawet za pomocą komórki a także tabletu. Taka cecha daje możliwość na stały nadzór nad grupą tirów oraz kontrolowanie trasy jazdy, czasy pracy.

Funkcja monitoringu GPS w ciężarówkach

Korzystanie z monitoringu GPS w flocie samochodów w przedsiębiorstwie niesie ze sobą ogromną ilość plusów. Poniżej przedstawiamy parę korzystnych cech urządzenia GPS :

  • Sprawdzanie stanu technicznego ciężarówek oraz nadchodzącego terminu przeglądu technicznego.
  • Monitorowanie prędkości to daje możliwość na poprawę trasy zlecenia
  • Efektywne raporty umożliwiające na ulepszenie pracy floty aut.

Lokalizatory GPS to urządzenia z wbudowanym modułem GPS. Systemy GPS dają sygnał do satelity, który następnie jest odsyłany na serwer gdzie na podstawie dostępnych pakietów określana jest dokładna lokalizacja lokalizatora GPS zamontowanego w ciężarówce.

Zamiast standardowej funkcji lokalizacji ciężarówki, takie systemy GPS mają także możliwości powiadamiania właściciela o przekroczeniu prędkości.

Mocne strony lokalizatorów GPS uzależnione są od wybranego modelu. Im wyższy typ urządzenia tym więcej funkcji posiada. Postaramy się przybliżyć mocne strony pojawiające się w różnych modelach urządzeń GPS:

  • Zużycie paliwa
  • Status stacyjki
  • Informacja o przeglądzie czy końcu polisy ubezpieczeniowej

Warto zwrócić uwagę na przydatność funkcji śledzenia jeżeli chcemy pożyczyć auto to także mamy możliwość kontrolować gdzie w danym monecie się on pojawia. To znacząco podnosi nasz wewnętrzny komfort kiedy widzimy gdzie znajduje się obecnie nasz ciężarówka. Systemy GPS wyposażone są w możliwość liczby przebytych kilometrów.

Slide 1

Lokalizator GPS

✅ kierunek jazdy
✅ pozycja na mapie
✅ czas jazdy
✅ pokonany dystans
✅ prędkość GPS
✅ status stacyjki

Urządzenie:
349,- zł netto / szt

Abonament PL 15,- netto / miesiąc

+48 579 949 982
kontakt📧lokalizator-gps.pl